Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Staszów - Oferty sprzedaży nieruchomości

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

279 000 zł59,51 m² 4 688,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,51 m , położone na 4 piętrze budynku wielorodzinnego na ulicy Mickiewicza w Staszowie. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

481 000 zł74 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość 74 m | Po generalnym remoncie | Parter | Na sprzedaż wyjątkowa, przestronna i klimatyczna nieruchomość o powierzchni 74 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 856 434 zł6 382 m² 447,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Syndyk masy upadłości Piotra Sobieniaka prowadz. dział. gosp. pod firmą Piotr Sobieniak lord Hotel-Restauracje-Sklepy w Staszowie zaprasza do składania pisemnych ofert na zakup zorganizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

252 232 zł29,42 m² 8 573,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie 1-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 29,42 m z balkonem o powierzchni 10,56 m . Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

309 000 zł63,26 m² 4 884,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne i komfortowe mieszkanie z panoramicznym widokiem | Staszów, ul. Kilińskiego 8 Salon | 2 sypialnie | kuchnia | łazienka z prysznicem | wc | hall Cena: 309 000 zł Powierzchnia: 63,26.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 000 zł343 m² 3 702,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na sprzedaż wyjątkowa kamienica w samym sercu Staszowa oferta premium Oferuję do sprzedaży reprezentacyjną, w pełni funkcjonującą kamienicę położoną bezpośrednio przy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł741,38 m² 2 426,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obniża ceny! W staszowskim oddziale Greathouse prawdziwa perełka inwestycyjna! Przedstawiam do sprzedaży 3 kondygnacyjny budynek pod dowolną działalność usługowo-handlową z mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł165,09 m² 14 476,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 499 m²

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Intrata z dumą prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w Staszowie przy ul. 11 Listopada,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

275 607 zł35,07 m² 7 858,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 35,07 m z balkonem o powierzchni 4,13 m . Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 313 zł50,67 m² 7 643,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 50,67 m z balkonem o powierzchni 6,00 m . Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł238,46 m² 3 728,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:756 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 238.46 m2, z 6 pokojami. Lokalizacja:wiosenna. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 756 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 160 zł75 m² 7 516,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zielone Wzgórze nad Jeziorem | Staszów, ul. Opatowska Pow. mieszkania: ok. 75 m 3 pokoje | salon z aneksem kuchennym | łazienka | wc Rok budowy: 2025 r. Cena mieszkania: 563 760 zł brutto Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 951 zł54,67 m² 7 663,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 54,67 m z balkonem o powierzchni 7,13 m . Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 400 zł70 m² 8 053,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Apartamenty Zielone Wzgórze nad Jeziorem | Staszów, ul. Opatowska Powierzchnia mieszkania: ok. 70 m 3 pokoje | salon z aneksem kuchennym | łazienka | wc Rok budowy: 2025 r. Cena mieszkania: 563.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł433 m² 1 545,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:271 m²

Dom inwestycyjny do remontu centrum miasta lokal + mieszkania + ogród + garaż Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, położona w ścisłym centrum miasta idealna pod inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51,30 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 3 pokoje 51,3 m Staszów, ul. Wschodnia 3 pokoje | Trójstronne | Po remoncie | Top lokalizacja Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 527 zł37,19 m² 8 457,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 37,19 m z przestrzenią zewnętrzną o powierzchni 27,18 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

264 020 zł32,53 m² 8 116,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 32,53 m z balkonem o powierzchni 9,00 m . Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 235 zł44,64 m² 7 912,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 44,64 m z balkonem o powierzchni 6,75 m . Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 648 zł37,13 m² 7 962,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 37,13 m z balkonem o powierzchni 6,75 m . Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł900 m² 1 988,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Pałac Łazienkowski zabytkowa nieruchomość w centrum Staszowa Adres: ul. Łazienkowska, staszów Powierzchnia użytkowa: 900 m Rodzaj nieruchomości: obiekt komercyjny / pałac / dom weselny Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

275 986 zł32,53 m² 8 484,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 32,53 m z przestrzenią zewnętrzną o powierzchni 24,58 m . Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł216,80 m² 2 121,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:496 m²

Prezentuje na przedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym 216,8 m Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 216,8 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Staszów

Staszów,świętokrzyskie

1 300 000 zł4 870 m² 266,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 4870 m2 zlokalizowana w Staszowie. Grunt częściowo utwardzony, ogrodzony i zagospodarowany. Na działce znajduje się budynek (hala) o powierzchni ok. 160.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł711 m² 1 123,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lub wynajem budynek handlowo-usługowy w Staszowie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny budynek magazynowo-handlowo-usługowy położony w doskonałej lokalizacji Staszów, ul. Towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 089 zł37,13 m² 8 459,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 37,13 m z przestrzenią zewnętrzną o powierzchni 27,20 m .

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62,60 m² 6 709,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 62,6 m 3 pokoje, balkon Staszów Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,6 m , położone na 2. piętrze w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł46 m² 4 760,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie | balkon | atrakcyjna lokalizacja | staszów lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Jana Kilińskiego w Staszowie, na spokojnym i dobrze zagospodarowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 504 zł54,61 m² 7 663,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 54,61 m z balkonem o powierzchni 7,13 m . Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 175 zł31,02 m² 8 580,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie 1-pokojowe z dużym tarasem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 31,02 m z przestronnym tarasem o powierzchni 16,91 m . Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

252 232 zł29,42 m² 8 573,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie 1-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 29,42 m z balkonem o powierzchni 10,56 m . Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł60,46 m² 5 456,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie 60,46 m Staszów, widok na park, wysoki standard, po generalnym remoncie Oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,46 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 188 zł55,78 m² 8 116,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 55,78 m z balkonem o powierzchni 15,75 m . Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 188 zł55,78 m² 7 909,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł141,62 m² 5 860,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością przedstawiam do sprzedaży nowoczesny, ekonomiczny w utrzymaniu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 141,62 m , położony na kameralnym osiedlu Złota Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł90 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:204 m²

Dom pod działalność gospodarczą bądź mieszkalny przy ul. Krakowskiej w Staszowie - 290 000 zł Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny zlokalizowany w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Staszów

Staszów,świętokrzyskie

615 000 zł3 937 m² 156,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 3937m2 zlokalizowana w Staszowie. Grunt w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 38x73x3x30x41x99 [m], płaski, niezagospodarowany. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł180 m² 3 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości intrata prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w zacisznej, zielonej i doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Staszów

Staszów,świętokrzyskie

543 600 zł5 436 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży są 3 działki położone w cichej i zalesionej okolicy - w Gminie Staszów, podmaleniec. Działki: 1) Nr działki - 305/12 , obręb - podmaleniec, pow. działki - 0.2268 ha.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł130 m² 3 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Lokalizacja: dom zlokalizowany jest przy ul. Żeromskiego w Staszowie na spokojnym i kameralnym osiedlu, idealnym dla rodzin i osób ceniących harmonię. W najbliższej okolicy dostępna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij