Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Kołłątaja, Staszów, świętokrzyskie

  • 481 000 zł
  • 74 m²
  • 6 500 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Wołowi...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Kołłątaja, Staszów, świętokrzyskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

481 000 zł

74 m²

6 500 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Zaktualizowane: 14 maja 2026

481 000 zł 74 m² 6 500 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 481 000 zł (6 500 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 74 m², 3 pokoje, 1 łazienka
  •   okna: plastikowe
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 466 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic, oddzielne WC
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Greathouse, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: GH870615

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowa nieruchomość 74 m² | Po generalnym remoncie | Parter |

Na sprzedaż wyjątkowa, przestronna i klimatyczna nieruchomość o powierzchni 74 m², położona na parterze w miejscowości Staszów, przy ul. Kołłątaja.
To nie jest typowe mieszkanie w bloku wnętrze zostało stworzone z myślą o komforcie, estetyce i funkcjonalności. Przemyślany układ pomieszczeń, wysoki standard wykończenia oraz eleganckie detale nadają nieruchomości niepowtarzalny charakter. (...)

Agent

Agnieszka Wołowiec

883 402...

883 402 411

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

883 402...

883 402 411

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl